خدمات حسابرسی در کرج

به تخصصی ترین مرکز خدمات حسابرسی در کرج خوش آمدید

after

حسابرسی در کرج| خدمات حسابرسی در کرج

از آنجایی که برای رفع نیاز های حسابرسی خود به افراد کارشناس و حرفه ای که دارای تجارب بالا در این امور هستند باید مراجعه کنیم و وجود اطلاعات مالی قابل اطمینان برای بقای هر شرکت و موسسه ای لازم است، پس این خدمات را باید با توجه بیشتری به شرکت حسابداری معتبر واگذار نمود. معمولاً اهداف تهیه کنندگان این اطلاعات مالی با اهداف استفاده کنندگان آن مغایر است بنابر این نیاز به وجود حسابرس مستقل در این زمینه بدیهی است. افرادی که با صداقت و توانایی حرفه ای خود بتوانند آن اطلاعات را استخراج و به نحو مطلوب ارائه بدهند. شرکت حسابداری و حسابرسی حساب نگار امین به عنوان یکی از موسسات مورد اطمینان و طیف گسترده فعالیت های اقتصادی و پرونده های مالی با استفاده از حسابداران برتر در این زمینه فعالیت دارد. این خدمات بیشتر برای ارائه گزارش به مجامع عمومی، بانک ها و بیمه و سایر سازمان های دولتی می باشد. 

خدمات حسابرسی خدماتی است که برای اعتماد سازی استفاده کنندگان صورت های مالی توسط موسسات حسابداری و حسابرسی یا حسابداران رسمی انجام می شود. اعتبار صورت های مالی باید توسط اشخاص ثالث مورد بررسی قرار گیرد. تهیه صورت های مالی در حسابرسی به عهده مدیریت واحد تجاری است و وظیفه ی حسابرس، اجرای حسابرسی بر اساس استاندارد های حسابرسی و اظهار نظر نسبت به صورت های مالی است. اظهار نظر در حسابرسی شامل اظهار نظر مقبول، مردود، مشروط و عدم اظهار نظر است. این نوع حسابرسی بیشتر برای گزارشی است که مورد نیاز بانک ها برای اعتبار دهی و مورد نیاز سازمان های دولتی و سازمان مالیاتی است. نوع دیگر حسابرسی ، حسابرسی رعایت است که از انواع آن حسابرسی مالیاتی است که مورد استفاده ی واحد های تجاری است. نوع دیگر حسابرسی ، حسابرسی عملیاتی است که کمتر مورد استفاده قرار می گیرد اما پایه و اساس هر کسب و کار موفقی استفاده از حسابرسی عملیاتی تخصصی می باشد. برای این امر نیاز به افرادی با هوش مالی و اجتماعی بالا به همراه تجارب مختلف در حسابداری انواع مختلف شرکت ها در سطوح مختلف می باشد در اینجا تنها تجربه در مدیریت مالی به کار نخواهد آمد. موفق ترین حسابرسی عملیاتی توسط فردی انجام خواهد شد که علاوه بر تجربه مدیریت مالی همزمان تجربه کار تیمی با قسمت مالی و دیگر قسمت ها را داشته باشد که شرکت حسابداری حساب نگار امین به این مهم توجه زیادی داشته و در عمل نیز پیاده سازی کرده است. بدون شک مهم ترین شاخص موسسه حسابداری ما که این موسسه را با دیگر موسسات حسابداری متمایز نموده همین موشوع می باشد. مهم ترین خدمات حسابرسی شرکت حسابداری ما عبارتند از  : 

- خدمات حسابرسی مالیاتی 

- پیشنهاد بازدید گزارش حسابرسی معتبر

- خدمات حسابرسی عملیاتی به منظور بهبود روند مالی شرکت ها و موسسات و جلوگیری از سوء استفاده و تقلب احتمالی و یا اشتباهات غیر عمد که به علت تخصص و تجربه پایین در کار به وجود خواهد آمد.

- خدمات حسابرسی ویژه 

- بررسی کلی صورت های مالی

- تهیه انواع گزارشات مالی و تجزیه و تحلیل صورت های مالی 

- مشاوره در مورد خرید و راه اندازی نرم افزارهای حسابداری و حسابرسی 

- خدمات حسابرسی و خدمات مالی و مالیاتی جهت ارائه دادن به سازمان امور مالیاتی کشور

- حسابرسی مالی و صدور گزارش جهت ارائه به بانک

- حسابرسی بیمه و صدور گزارش جهت ارائه به موسسات حسابرسی بیمه

- وکالت برای انجام خدمات حسابرسی بیمه با توجه به تخصصی بودن و اهمیت ویژه حسابرسی بیمه

و ...

خدمات حسابرسی که ارائه می دهیمبیش از نیازهای شماست

تهیه انواع گزارشات حسابرسی

تهیه ی انواع گزارشات مدیریتی و برون سازمانی و پیشنهادی و همچنین شرکت در تمامی جلسات مربوط به امور مالیاتی از مرحله ارائه مدارک تا مراحل پایانی هیئت ها و جلسات مربوط به حسابرسی بیمه و ارزش افزوده.

مبتکر شیوه نوین در حسابرسی

ارائه و اجرای روش های مجازی دریافت اطلاعات و مدارک و ارسال گزارشات برای سهولت و سرعت در کار با هدف استفاده بهینه از زمان.

همین حالا تماس بگیرید

بودجه بندی در حسابرسی

ارائه و راهبرد برنامه ریزی های واقع بینانه و کاربردی مالی و تبدیل استراتژی ها به بهترین حالت ممکن بودجه بندی از طریق بررسی تمامی فرصت ها و در نهایت پیش بینی ها و تصمیمات اقتصادی سودمند

responsive

ماندگاری بی دلیل نیست

به دلیل توجه به مهمترین دارایی شما یعنی زمان، در کنار دانش و تجارب متخصصان ما امکان انتخاب هوشمندانه ای را برای شما فراهم نموده ایم.