خدمات حسابداری در کرج

به تخصصی ترین مرکز خدمات حسابداری در کرج خوش آمدیدafter

حسابداری در کرج| خدمات حسابداری در کرج

حسابداری در باور برخی تنها به اعمال چهار عمل اصلی در مخارج روزانه منتهی می شود. با اندکی بررسی و تحقیق میبینیم اشخاصی که چنین نرشی نسبت به حسابداری دارند، اغلب دارای ضعف های اساسی اقتصادی و پس رفت مالی هستند. به نظر شما این اتفاق ارتباطی علت و معلولی نیست ؟

شرکت حسابداری حساب نگار امین با سال ها تجربه ی مدیران مالی و کارمندان خود در تهران در تمامی زمینه های خدمات حسابداری مالی و مالیاتی در اکثر مشاغل و صنف ها آماده خدمت رسانی به شهروندان کرج می باشد.

امروزه برای ادامه ی حیات مالی، رقابت در عرصه ی رقابتی اقتصاد های جهانی و ملی و پیشرفت شایان و قابل توجه در کسب و کار، استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری مربوط، قابل اتکاء، مفید و کاربردی اولین و مهم ترین نیاز برای تصمیم گیری واحد های تجاری می باشد و دستیابی به این اطلاعات جز با استفاده از خدمات حسابداران با تجربه و متخصص در امور مشاوره مالی و مالیاتی امکان پذیر نیست، به منظور رفع نیاز های حسابداری و مدیریت مالی موسسات شرکت ها و انواع واحد های اقتصادی کوچک و بزرگ در هر صنف و فعالیتی و ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستم های مدیریتی، شرکت حسابداری حساب نگار امین فعالیت های حرفه ای خود را با بهره گیری از کادری مجرب و نیرو های متخصص در انواع زمینه های حسابداری و مالی، حسابرسی، امور مالیاتی و بیمه ای، نرم افزار حسابداری و پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی حسابداری با اتکاء به سال ها تجربه جهت خدمت رسانی با کیفیتی بالا و تسریع در انجام امور شما در کرج آغاز نموده است. از مهم ترین خدمات حسابداری که در کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد میتوان به صدور اسناد حسابداری، صدور فاکتورها، تحریر دفاتر، لیست حقوق و دستمزد کارکنان، اظهارنامه های عملکرد سالیانه و ارزش افزوده، گزارشات فصلی و کارکرد سالانه و ... اشاره کرد. به موازات این امور خدمات حسابداری زیر را میتوان ذکر کرد :

 -مشاوره و اجرا در خصوص تهیه ی آیین نامه ها و دستورالعمل های مالی و کنترل داخلی

- اجرای عملیات اصلاح حساب و رفع اختلاف حساب با سایر شرکت ها

- تنظیم صورت وضعیت پروژه های عمرانی 

- برقراری نظام مالی بر اساس اصول آی تی و علوم روز دنیا

- به روز رسانی، ثبت و نگهداری کلیه اسناد

- مشاوره و اجرا در خصوص انجام کلیه امور مربوط به تهیه و تنظیم دفاتر قانونی طبق آیین نامه تحریر دفاتر

- مشاوره در خصوص تهیه ی صورت های مالی اشخاص حقیقی و حقوقی و صورت های مالی تلفیقی گروه شرکت ها طبق ضوابط و استاندارد های ملی

- مشاوره در خصوص تهیه ی سایر گزارشات مالی و محاسبات خاص

- مشاوره در خصوص تهیه ی صورت های مالی و گزارش های حسابرسی انگلیسی جهت ارائه به شرکت ها و مراجع خارج از کشور

- ارائه مشاوره و راهکارهای مالی، بیمه ای و بانکی

- مشاوره در خصوص تهیه و تکمیل اظهارنامه مالیاتی

- پیش بینی مسیر سود یا زیان

- برنامه ریزی بودجه

و ...

خدمات حسابداری که ارائه می دهیمبیش از نیازهای شماست

تهیه انواع گزارشات حسابداری

تهیه ی انواع گزارشات مدیریتی و برون سازمانی و پیشنهادی و همچنین شرکت در تمامی جلسات مربوط به امور مالیاتی از مرحله ارائه مدارک تا مراحل پایانی هیئت ها و جلسات مربوط به حسابرسی بیمه و ارزش افزوده.

مبتکر شیوه نوین در حسابداری

ارائه و اجرای روش های مجازی دریافت اطلاعات و مدارک و ارسال گزارشات برای سهولت و سرعت در کار با هدف استفاده بهینه از زمان.

همین حالا تماس بگیرید

بودجه بندی در حسابداری

ارائه و راهبرد برنامه ریزی های واقع بینانه و کاربردی مالی و تبدیل استراتژی ها به بهترین حالت ممکن بودجه بندی از طریق بررسی تمامی فرصت ها و در نهایت پیش بینی ها و تصمیمات اقتصادی سودمند

responsive

ماندگاری بی دلیل نیست

به دلیل توجه به مهمترین دارایی شما یعنی زمان، در کنار دانش و تجارب متخصصان ما امکان انتخاب هوشمندانه ای را برای شما فراهم نموده ایم.